Uuri remondihinda
Jälgi hooldustöö staatust
Jälgi

Küpsiste tingimused

Küpsiste tingimused

 

The Smart Master veebileht kasutab küpsiseid. Küpsises on väiksed failed, mis saadetakse veebilehitsejasse ja hoiustatakse kasutatava seadme mälus/kõvakettal.

 

See ettekirjutus hõlmab informatsiooni küpsiste kohta mida kasutatakse Tele2 UAB (edaspidi – TELE2) Smartmaster.lt veebilehel. Küpsised on väiksed failid, mis saadetakse veebisaidi Smart Master külastaja veebilehitsejasse ja salvestatakse teie kasutatavates seadmetes (kõvaketas).

Küpsiseid kasutatakse järgmise teabe kogumiseks: seadme tüüp (telefon, tahvelarvuti, arvuti jne), opsüsteem (Windows, Android, iOS, MacOS jne), kasutatav brauser või rakendus, veebilehitseja tüüp ( Chrome, Microsoft Edge jne), ühenduse piirkond (piirkond või linn) ja sisselogimise aeg.

Õigusaktides sätestatud tingimuste kohaselt ja ilma et see piiraks nende privaatsust, saame ka küpsiste abil saadud teabe kokku viia TELE2-e andmetega, mis on saadud muul viisil (nt teave meie teenuste kasutamise kohta, isiklikud või kontaktandmed) meie veebilehel pakutavad üksikasjad jne).

Küpsiste ja muude sarnaste tehnoloogiate abil kogume Smart Masteri veebisaidi külastajate kohta teavet, et Smart Masteri veebilehtede muude külastuste ajal sama kasutaja ära tunda, sama külastaja sirvimisajalugu ja sätteid salvestada, sisu rakendada, otsinguid kiirendada TELE2 veebilehtedel, luues konkreetsel veebilehel mugava ja sõbraliku keskkonna ning esitada külastajale teavet tõhusamal ja usaldusväärsemal viisil.

 

Kasutame küpsiste kogutud teavet järgmistel üldistel eesmärkidel:

 • tagada Smart Masteri veebisaitide mugavus ja funktsionaalsus;
 • Smart Masteri veebisaitide täiustamiseks ja arendamiseks, et need saaksid teie vajadusi kõige paremini täita;
 • olemasolevate teenuste loomiseks ja arendamiseks ning Smart Masteri veebilehtede kasutamise analüüsimiseks;
 • Veebiturunduse lahenduste sihipäraste rakenduste jaoks.

 

Smart Masteri veebileht kasutab järgmist tüüpi küpsiseid:

 • Tehnilised küpsised – need on küpsised, mis on vajalikud Smart Masteri veebisaitide tööks;
 • Funktsionaalsed küpsised – need on küpsised, mis, kuigi need pole Smart Masteri veebilehtede tööks vajalikud, võivad märkimisväärselt parandada lehekülje toiminguid, kvaliteeti ja kasutajakogemust;
 • analüütilised küpsised – need on küpsised, mida kasutatakse Smart Masteri veebisaidi külastajate navigeerimismeetodite statistiliseks analüüsiks; nende küpsiste abil kogutud andmed on anonüümsed;
 • sihitud või reklaamiküpsised – need on küpsised, mida kasutatakse pakkumiste või muu teile huvitava teabe kuvamiseks;

 

 • Suhtlusvõrgustiku küpsised – need on küpsised, mis on vajalikud Smart Masteri veebisaitide teabe kasutamiseks oma sotsiaalmeediakontodel.

Kogu teave Smart Masteri veebisaitidel kasutatavate küpsiste kohta, sealhulgas nende rakendused, aegumine ja värskenduste järgselt kasutatud andmed, esitatakse antud tingimuste all olevas tabelis.

 

 

Küpsiste kasutamiseks võite oma nõusoleku anda järgmistel viisidel:

 • jättes veebilehitseja sätted kustutamata ja / või muutmata ning küpsiseid blokeerimata;
 • tutvudes Smart Masteri veebilehel olevas bänneris sisalduva küpsisteinfoga ja jätkates Smart Masteri veebisaitide kasutamist;
 • Andes oma nõusoleku Smart Masteri veebisaitidel registreerimise ajal.

 

Võite küpsiste kasutamise loa igal ajal tagasi võtta. Küpsiste blokeerimiseks saate seda teha, muutes oma veebilehitseja sätteid. See toiming sõltub teie operatsioonisüsteemist ja kasutatavast veebilehitsejast. Üksikasjalik teave küpsiste, nende kasutamise ja loobumisvõimaluste kohta on saadaval aadressil http://AllAboutCookies.org või http://google.com/privacy_ads.html .

Pange tähele, et mõnel juhul võib küpsiste vastuvõtmisest keeldumine või nende kustutamine, eriti tehniliste ja funktsionaalsete küpsiste keelamise korral, halvendada lehekülje sirvimise kiirust, piirata teatud Smart Masteri funktsioonide toimimist või isegi blokeerida teie juurdepääsu Smart Masteri veebisaitidele.

Küpsis Nimi Andmetöötlus Kehtivusaeg
mob.tele2.lt lang_code Salvesta valitud keel 1 päev
m.tele2.lt modules_height modules_width structure_height structure_width Salvesta ekraani resolutsioon 10 päeva
Session ID PHPSESSID Tuvasta kasutaja Sessiooni lõpuni
Website visitor meter __utma __utmb __utmc __utmz s_cc s_sq s_cc - see küpsis on JavaScripti koodi abil seatud ja loetud, et teha kindlaks, kas küpsised on lubatud Omniture SiteCatalyst. s_sq - see küpsis seadistatakse ja loetakse JavaScripti koodi abil, kui funktsioon ClickMap on lubatud; see sisaldab teavet eelmise lingi kohta, millele kasutaja vajutas. Omniture SiteCatalyst. Neid küpsiseid kasutatakse veebisaidi liiklust käsitleva statistilise teabe kogumiseks. Saadud andmeid kasutatakse aruannete koostamiseks ja veebisaidi täiustamiseks. 2 aastat 30 minutit Sessiooni lõpp 1 aasta
Registration form popup Avab registreerimise vormi, ainult 1 kord 30 päevase perioodi jooksul 30 päeva
Küpsis:
mob.tele2.lt
Nimi:
lang_code
Andmetöötlus:
Salvesta valitud keel
Kehtivusaeg:
1 päev
Küpsis:
m.tele2.lt
Nimi:
modules_height modules_width structure_height structure_width
Andmetöötlus:
Salvesta ekraani resolutsioon
Kehtivusaeg:
10 päeva
Küpsis:
Session ID
Nimi:
PHPSESSID
Andmetöötlus:
Tuvasta kasutaja
Kehtivusaeg:
Sessiooni lõpuni
Küpsis:
Website visitor meter
Nimi:
__utma __utmb __utmc __utmz s_cc s_sq
Andmetöötlus:
s_cc - see küpsis on JavaScripti koodi abil seatud ja loetud, et teha kindlaks, kas küpsised on lubatud Omniture SiteCatalyst. s_sq - see küpsis seadistatakse ja loetakse JavaScripti koodi abil, kui funktsioon ClickMap on lubatud; see sisaldab teavet eelmise lingi kohta, millele kasutaja vajutas. Omniture SiteCatalyst. Neid küpsiseid kasutatakse veebisaidi liiklust käsitleva statistilise teabe kogumiseks. Saadud andmeid kasutatakse aruannete koostamiseks ja veebisaidi täiustamiseks.
Kehtivusaeg:
2 aastat 30 minutit Sessiooni lõpp 1 aasta
Küpsis:
Registration form
Nimi:
popup
Andmetöötlus:
Avab registreerimise vormi, ainult 1 kord 30 päevase perioodi jooksul
Kehtivusaeg:
30 päeva